NDPERS Board Members

Medium
Mona Rindy board chair

Mona Tedford Rindy


Board Chair
Term Expires 04/01/2025

Kim Wassim Kim Wassim


Member Elected
Term Expires 06/30/2023
Casey Goodhouse Casey Goodhouse


Member Elected
Term Expires 06/30/2024
Dirk Wilke Dirk Wilke


State Health Officer Designee
Yvonne Smith

Yvonne Smith


Retiree Elected
Term Expires 06/30/2024

Senator Dick Dever Senator Dick Dever


Legislative Management
Appointee
Adam Miller Adam Miller


Member Elected
Term Expires 06/30/2027
Representative Pam Anderson Representative Pam Anderson

 

Legislative Management
Appointee

Claire Ness Claire Ness


Attorney General Appointee
Medium

Board Member Contact Form

additional information sentence can go here describing form below.